close

Na czym polega idea Wirtualnego Biura?

 
Aktualnie wśród wielu przedsiębiorców czy freelancerów rośnie zapotrzebowanie przestrzeni biurowej. Nie każdy bowiem dysponuje takim zapleczem i wnętrzem, w którym realizowane są podstawowe działania administracyjne firmy. Dlatego też wychodząc naprzeciw wielu właścicielom własnych działalności, oferujemy im nowoczesne rozwiązanie w postaci wynajmu biura wirtualnego. Ten innowacyjny pomysł otwiera przedsiębiorców na nowe możliwości rozwoju działalności i pozwala zapewnić ich firmom godny start na rynku. Poza tym wynajem takiej przestrzeni jest stosunkowo tanie – wirtualne biuro pozwala uzyskać naprawdę duże oszczędności.

 

Udogodnienia wynikające ze współpracy z Wirtualnym Biurem

 
Przede wszystkim biuro wirtualne jest usługą, w ramach której otrzymujesz od nas kompleksową pomoc obsługi firmy. Odbierzemy korespondencję, zeskanujemy dla Ciebie dokumenty, a jeśli chcesz, wyślemy tradycyjną pocztą – to część naszych działań, które kreują przestrzeń biurową, a zarazem dbają o płynność docieranych informacji oraz komunikację w firmie. Tym samym nie będziesz musiał się martwić. Będąc w podróży służbowej czy świadcząc działania biznesowe z dala od biura, możesz mieć całkowitą pewność i zaufanie co do kontroli biura.

 

Dodatkowym udogodnieniem ze strony wirtualnego biura, jest rejestracja adres Twojej firmy na adres naszego biura, dzięki czemu, nawet jeśli nie przebywasz w Warszawie, możesz pochwalić się adresem w prestiżowych lokalizacjach. Jest to świetne rozwiązanie dla osób prowadzących swoją działalność z domu np. freelancerów czy choćby tych, dla których codzienna praca wiąże się z licznymi wyjazdami.

 

Na tym nie koniec korzyści wynajmu Wirtualnego Biura:

 

 

  • Koszty utrzymania biura spadają na nas, nie na Ciebie. Pozwala to zaoszczędzić i przeznaczyć większą ilość pieniędzy na dalsze inwestycje w firmę.
  • Łatwiej pozyskasz pracowników, korzystając z rad specjalistów z dziedzin finansów czy administracji
  • Prestiżowy adres to prestiż dla firmy, a ten jest szczególnie kluczowy na samym początku działalności
  • Nasz personel obsłuży Cię w profesjonalny sposób
  • Dbamy o Twoje dane i zachowujemy pełną anonimowość

W ramach usługi możemy zaoferować Ci:

 

  • Adres, na który zarejestrujesz swoją firmę i będziesz mógł kierować na niego korespondencję
  • Odbiór tejże korespondencji i paczek
  • Poinformujemy Cię o odebranych przesyłkach mailem
  • Listy prześlemy przy pomocy skanu

Całość oferty tworzy bogatą, kompleksową usługę. Każdy z elementów pozwala uzyskać duże oszczędności, co razem się składa na opcję taniego wirtualnego biura. Kwestia ta dotyczy także stawek, które możecie dokładnie przejrzeć w naszym cenniku, rozróżnionym na cztery opcje pakietów, który klienci mogą dobrać wedle własnych potrzeb. Razem z opłatami za dodatkowe usługi, wynajem powierzchni biurowej może wynieść stosunkowo tanio. Wirtualne biuro stanowi idealne rozwiązanie, szczegółowo dopracowane, z myślą o współczesnych biznesmenach czy freelancerach.

 

Wirtualne Biuro – najtaniej na Barkocińska 15 lokal 29 Warszawa